Veri/Harita


Adres Noktası (Kapı Numarası) veri tabanımızda toplamda 9.800.000 adettir. Her kapı numarasında Kapı No, Sokak Adı, Mahalle Adı, İlçe Adı, İl Adı Posta Kodu, Enlem ve Boylam Kordinatları Eksiksiz bulunmaktadır. Verilerimiz sürekli güncellenmekte yeni bölgelere ait bilgiler toplanarak adres noktası sayısı artmaktadır. Talep ettiğiniz il ve ya ilçeleri bizimle paylaşmanız doğrultusunda veri tabanımızda ki varlığı, sayısı, ne zamana ait olduğu bilgisi paylaşılabilir. Bizde mevcut bir bölge değilse bilgi bölgeye göre bilgi üretimi çalışması yapılabilir.

Mahalle Sınırları verisi sınırlarının güncel çizimleri ile birlikte, mahalle adı, posta kodu, mahallenin uavt kodu, nüfusu, ilçe adı ve ilçe uavt kodu bilgileri elde edilerek üretilmektedir. 2019 sonunda tüm Türkiye’nin üretilmesi planlanmaktadır.

POI/İş yeri bilgileri sistemimizde bazı kategorilerde mevcut olmakla birlikte yoğun şekilde 2019 yılı güncelliğinde üretilmektedir. Sayılar hergün değişmekte veriler sürekli güncellenmektedir. İsteğe göre bölge özelinde poi toplama çalışmaları yapılabilir.