Origin to Destination Analizi

Akıllı Şehir programları, kentsel altyapı organizasyonları ve pazarlama şirketleri de dahil olmak üzere çeşitli iş segmentleri tarafından günlük hareket kalıplarının anlaşılması talep edilmektedir. Günümüzde büyük şehirlerde trafik analizi yapan mekanizmaların kurulması oldukça maliyetli olmaktadır. O/D Analizi ile yolculuk eğilimleri ile ilgili bilgiler daha az maliyetli ve daha hızlı bir şekilde anlaşılabilir hale gelmiştir. TomTom O/D Analizi, akıllı şehir, şehir planlaması, coğrafi pazarlama, hedefli reklamcılık ve daha fazlası için değerli bilgiler sağlar.

od-analytics_feature

Zamandan ve maaliyetten tasarruf edin

Anonim olarak elde edilen GPS verileri, anketler ve plaka tanıma gibi geleneksel veri kaynaklarına kıyasla daha az maliyetli bir seçenek sunar. O/D Analizi ile pahalı donanımlar yerine iyi bir şekilde korunan ve analiz edilen anonim verileri kullanın.

Hedefli pazarlama

İnsanların hareket eğilimini anlayarak maksimum ölçüde verim elde etmek için konum verisini kullanın. Hedeflenen bir reklam, reklam panosu veya yeni perakende satış yeri için hangi bölgelerin en iyi olduğunu belirlemek için tercih edilen rotaları ve seyahat eğilimlerini ölçün.

od-analytics_feature
od-analytics_feature

Şehir Planlamasını İyileştirin

İnsanların nasıl hareket ettiğini ve daha akıllı mobilite seçeneklerini nasıl şekillendirdiğini görmek için en çok kullanılan rotaları analiz edin ve popüler ilgi noktaları arasındaki trafik akışını inceleyin. Bölgeler arasındaki tüm yolculukların grafiğini çıkarın ve yerel işgücü piyasalarını anlamak ve ulaşım seçeneklerini iyileştirmek için yüksek işe gidip gelme hacimlerini belirleyin.

O/D Analizi


Portal_API_ODAnalysis

Web portal veya API seçim sizin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed non risus. Suspendisse lectus tortor, dignissim sit amet, adipiscing nec, ultricies sed, dolor.